Apocalypse DB-SA275D2
15" bas 1500W RMS 2x2ohm
Read more
DB-SA275D2 Deaf Bonce
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Fraktfria alternativ från 1000kr*
  • Säker betalning
Beskrivning
En kraftig Street bas som har hela 1500W rms effekttålighet med lång slaglängd för återge låda frekvenser på ett optimalt sätt. Alla SA basar har USA talspole som garanterar högsta kvalité
Storlek på baselement
15"
Effekttålighet RMS
1500 W
Effekttålighet MAX
3000 W
Frekvensområde
18-250Hz
Impedans
2 + 2 Ohm
FS
31,30 Hz
QTS
0,46
Xmax
18.00 mm
Vas
64,00 L
Talspole storlek
2,75"