Ground Zero GZIB 250XBR-ACT
GZIB 250XBR-ACT Ground Zero
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Fraktfria alternativ från 1000kr*
  • Säker betalning
Beskrivning
Ground Zero 10″ aktiv subwoofer i EFP-portad baslåda
- 10″ aktiv subwoofer
- built-in 130 W RMS / 250 W max amplifier
- EFP ( Enchanced Flow Port ) ported box
- 1 x stereo RCA input
- 1 x stereo high-level input with auto-on
- Phase Switch 0 / 180
- Source voltage 10-15 volt
- very smooth response 20-60 Hz
- measurements WxHxD: 400 x 270 x 245 / 313 mm