Hifonics MERCURY MR10DUAL
Dubbel 10" bandpassystem
Read more
MR10DUAL Hifonics
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Fraktfria alternativ från 1000kr*
  • Säker betalning
Beskrivning
Specifikation
Storlek på baselement 2 x 10"
Effekttålighet RMS 800 W
Effekttålighet MAX 1600 W
Impedans 2x4 Ω
Höjd 33 cm
Bredd 82 cm
Djup (nedre) 43 cm
Djup (övre) 35 cm
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Säker betalning
Frågor & Svar
Frågor om produkten?
Related products
Hifonics ZEUS ZRX12 D2 2x12" LOUD AS HELL låda
-29%
Hifonics MERCURY MR8DUAL
Hifonics MERCURY MR8DUAL
Hifonics TITAN TD250R
Hifonics TITAN TD250R
Hifonics ZRX8 D2 2x8" dBVox låda
-30%