Vibe BLACKAIR15D2-V7
BLACKAIR15D2-V7 Vibe
Varför handla hos oss?
  • Snabba leveranser
  • Fraktfria alternativ från 1000kr*
  • Säker betalning
Beskrivning
BLACKAIR15D2-V7 har en impedans på 2x2 ohm, en FS på 28L, en RE på 4 ohm, en QTS på 0,46 och en Xmax på 18 mm. Den har också en Vas på 70 liter, en talspolestorlek på 3 tum och en känslighet på 89 dB.
Med en BL på 22,5TM, ett inbyggnadsdjup på 220 mm, ett monteringshål på 350 mm och en vikt på 11 kg är BLACKAIR15D2-V7 en högpresterande bashögtalare som passar perfekt för den som vill ha både högt ljudtryck och detaljerad basåtergivning.
AttributVärde
Storlek på baselement
15"
Effekttålighet RMS
1000W
Frekvensområde
20-500hz
Impedans
2x2ohm
FS
28L
RE
4ohm
QTS
0,46
Xmax
18mm
Vas
70L
Talspole storlek
3"
Känslighet
89dB
BL
22,5TM
Inbyggnadsdjup
220mm
Monteringshål
350mm